Pożyczki od 18 lat

Pożyczki dla pełnoletnich

Pożyczki na dowód są dostępne dla dorosłego Polaka. Jednak nie każda firma udziela je osobom, które skończyły 18 lat. Dlaczego? Pomoże Nam odpowiedzieć portal pozyczkiod18lat.pl.

Pozabankowe firmy pożyczkowe zostały stworzone z myślą o klientach, którzy nie są w stanie otrzymać pożyczki w banku. Przyczyną może być np. niekorzystna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej, zbyt niskie zarobki czy zbyt młody wiek.

Pożyczki od 18 latKolejną przyczyną jest brak stałych dochodów. Wielu z nich ma status ucznia, będąc na utrzymaniu rodziców. Więc nie będą mieli środków na spłatę chwilówki. Dlatego pożyczki na dowód od 18 lat nie znajdują się w ofercie większości parabanków. Taką pożyczkę nie dostanie każda osoba, która złoży wniosek. Musi ona spełnić kilka warunków. Podstawą jest dostęp do komputera z Internetem. Na dodatek, niezbędny będzie dowód osobisty. Istotny jest numer konta bankowego. Osoba, która składa wniosek musi być posiadaczem rachunku. Bardzo ważny jest numer telefonu komórkowego. Parabanki wymagają również adresu e-mailowego. Ponadto, dana osoba musi przedstawić dokument o dochodach.

Pożyczki od 18 lat bez dochodów

Pożyczka od 18 lat może być także darmowa. Wystarczy, że młoda osoba zwróci pieniądze na czas. Wówczas, parabank nie naliczy odsetek i prowizji za pożyczkę.

Pożyczki da osób dorosłych dzięki swojej dostępności oraz powszechnym reklamom. Cieszą się dużym zainteresowaniem, a także coraz większym zaufaniem. Skorzystanie z takiej możliwości pozwoli nam uzyskać niezbędne środki finansowe na nasze wydatki.

Niskie oprocentowanie, a także minimum formalności, to właśnie te atuty pożyczek dla młodych. Pozwolą one nam rozwiązać problemy finansowe lub pomogą na starcie w dorosłym życiu. Pieniądze przeznaczamy na dowolny cel. Zasady ich przyznania są przyjazne, pozwalają zaoszczędzić nasz czas i nerwy. Skorzystanie z tej oferty sprawi, że pierwszy krok w dorosłym życiu będzie łatwiejszy. Sposobem na ochronę najmłodszych pożyczkobiorców nie powinno być blokowanie dostępu do gotówki. Tylko promowanie rzetelnej wiedzy na temat finansów.

Firmy udzielające pożyczek coraz częściej biorą pod uwagę ten problem. Przyznają pożyczki najmłodszym klientom oraz prowadzą jednocześnie działania edukacyjne. Dzięki którym pożyczkobiorca będzie bardziej świadomym korzyści, jak i konsekwencji kredytu. Dbanie o najmłodszych klientów jest wspólnym celem wszystkich instytucji finansowych.

admin Author