Wandoo – szybka pożyczka przez internet

Wandoo – szybka pożyczka przez internet

Wandoo.pl to kolejna firma, która działa na polskim rynku, udzielając krótkoterminowych pożyczek chwilówek. Firma oferuje atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe, na spłatę których klienci mają 30 dni. Wandoo.pl należy do Wandoo Finance Group.  Pożyczkodawca gwarantuje jasne warunki pożyczania i szybki przelew pieniędzy wszystkim, którzy potrzebują wsparcia budżetu.

Oferta pożyczki:

Wandoo.pl udziela pierwszych chwilówek zupełnie za darmo. Klient pożycza  nie martwi się odsetkami ani prowizją. Pierwsza pożyczka za darmo to kwota do 2500zł. Promocyjna chwilówka to oferta jednorazowa i trzeba ją uregulować maksymalnie w ciągu 30 dni. Każda kolejna umowa to możliwość wzięcia większej kwoty. Firma udziela pożyczek w wysokości od 300 do 5000 zł.

Wymagania co do pożyczkobiorców:

Aby móc wziąć pożyczkę należy mieścić się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat. Należy mieć konto bankowe oraz telefon komórkowy. Aby móc skorzystać z oferty, nie można figurować w rejestrze dłużników ani opóźniać się w spłatach kredytów. Miejscem  stałego zamieszkania klienta musi być Polska. Podpisując umowę o pożyczkę, wyrażamy zgodę na sprawdzenie naszych danych w BIG Infomonitor, KRD oraz BIG Erif. Warto zauważyć, że rejestr ten nie współpracuje bezpośrednio z BIK. Wszystkie osoby obawiające się kontroli w tym rejestrze mogą więc spać spokojnie.

Proces brania pożyczki:

O pożyczkę w Wandoo.pl można wnioskować na stronie internetowej pożyczkodawcy. Należy wybrać kwotę i okres spłaty, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie robimy przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. To pozwala pożyczkodawcy potwierdzić dane klienta. Po pozytywnej weryfikacji naszego wniosku  otrzymujemy gotówkę na nasze konto. Wandoo.pl informuje o decyzji telefonicznie, przez e-mail bądź SMS. Pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy nawet w 15 minut. Należy wnioskować o kwotę, którą będziemy w stanie spłacić. W przeciwnym razie zostaną naliczone dodatkowe koszty za opóźnienia. Pożyczkę można uregulować dokonując wpłaty w banku internetowym bądź odwiedzając dowolną placówkę bankową osobiście.

W chwili obecnej Wandoo pozwala cieszyć się pożyczką przez 30 dni, choć oczywiście możemy spłacić ją w dowolnym momencie obowiązywania umowy. Wandoo posiada rachunki w następujących bankach: mBank, PKO BP, Pekao, BZWBK, Alior Bank, Bank Millennium. Dokonując zwrotu pożyczki najlepiej wybrać konto w tym banku, w którym my także posiadamy konto. Dzięki temu pieniądze dotrą do pożyczkodawcy szybciej niż w przypadku innych transakcji.

Co zrobić, jeśli nie mogę spłacić pożyczki w terminie:

Zaloguj się na swój profil i sprawdź ofertę na refinansowanie pożyczki. Jeśli jest dostępna – złóż wniosek o refinansowanie na 14 lub 30 dni a następnie dokonaj opłaty na jedno z podanych kont bankowych.

admin Author